Vybavení

Ubytování ve zrekonstruovaném bývalém statku na Křivoklátsku nedaleko hradu Točník
pro sezónní rekreační pobyty až 11 hostů

V hlavní budově vybavené velkou plně zařízenou kuchyní najdete čtyři dvoulůžkové pokoje. Sociální zázemí poskytuje koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatně přístupné toalety. Ubytování je vhodné na letní sezonu od května do října. V případě chladnějšího počasí si hosté mohou zatopit v kachlových kamnech s rozvodem tepla do ostatních pokojů. Nad pět ubytovaných hostů, při obsazení jen hlavní budovy, je navíc k dispozici  i koupelna s vanou/sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem ve vejminku.

Další 2-3 hosté mohou pobývat v samostatném od hlavní budovy odděleném "vejminku", který je vybaven mini kuchyňským koutem s ledničkou, dvojvařičem, rychlovarnou konvicí a dřezem pro jednoduchou přípravu nenáročných pokrmů. Ve vejminku mají hosté k dispozici vlastní sociální zařízení a dva průchozí pokoje.

Hostům je k dispozici terasa pro venkovní posezení, prostorný dvůr oddělený od sousedních stavení ze všech stran bývalými hospodářskými budovami, a tak u nás mají hosté soukromí pro nerušený odpočinek. Za každého počasí lze využít společenskou místnost s vlastním WC a kuchyňským koutem, přístupná je ze dvora.

Ze všech kohoutků teče pitná voda Bzová - VAK Beroun

Pro venkovní úpravy pokrmů, je statek vybaven pojízdným, plynovým grilem. Součástí je lahev s čistým propanem.

Bývalá maštal je přestavěna k sportovnímu vyžití: ping - pongový stůl a posilovací stroj.

Bývalá místnost pro opravy ruční zemědělské techniky je taktéž přebudovaná a to na kolárnu s možností dobití el. akumulátorů na jízdních kolech.

Od léta do podzimu lze na zahradě česat třešně, letní jablka, později švestky a koncem léta hrušky, jablka a pak sbírat ořechy.

Děti si mohou pohrát na obecním oploceném hřišti na návsi, přímo proti hlavní budově.

Parkovat se dá ve dvoře nebo před domem.

Hlavní budova je vybavena bezdrátovým internetovým připojením a televizí.

Domácí mazlíčky bohužel nepřijímáme.

Stravování

Ubytování je vybaveno kompletně zařízenou prostornou kuchyní, ve které nechybí varná deska s troubou, mikrovlnka, myčka nádobí, varná konvice, veškeré potřebné nádobí a jídelní stůl s židlemi, kde může pohodlně stolovat najednou 8 lidí. Lednici najdou hosté v chodbě.  Ve vsi si můžete nakoupit v obchodu smíšeným zbožím, který je vzdálen 300 metrů. Občerstvit se můžete v místním hostinci. Na jídlo si zajedete do restaurací 3-4 kilometry od vesnice (Žebrák, Hředle), 7km do vesnice Líšná, nebo si můžete stravování objednat na www.uvarimevam.cz

A pokud najdete termín registraci máte hned po ruce.